Splits – Equips de 4 MIXTE

Split times per EQUIPS DE 4 MIXTE

…torna a l’inici

 

Dorsal Noms Equip Categoria Posició TEMPS FINAL Temps penalitzat-Temps neutralitzat Bagà Finish ETAPA 1 Bagà Start TRANSICIÓ 1 Vallcebre Finish ETAPA 2 Vallcebre Start TRANSICIÓ 2 Avià Finish ETAPA 3 Avià Start TRANSICIÓ 3 PuigReig Finish ETAPA 4 PuigReig Start TRANSICIÓ 4 Sallent Finish ETAPA 5 Sallent Start TRANSICIÓ 5 Monistrol Finish ETAPA 6 Monistrol Start TRANSICIÓ 6 Matadepera Finish ETAPA 7 Matadepera Start TRANSICIÓ 7 Sant Cugat ETAPA 8
440 Just Sociats Asensio Ferran Sampere Salomo Silvia TANDEM SPORTS EQUIPO DE 4 / MIXTO 1 17:53:18 0:00 2:17:08 2:17:08 2:17:28 0:00:20 4:08:15 1:50:47 4:08:49 0:00:34 6:59:57 2:51:08 7:00:10 0:00:13 8:36:55 1:36:45 8:37:18 0:00:23 10:50:20 2:13:02 10:50:33 0:00:13 13:04:54 2:14:21 13:05:14 0:00:20 16:15:40 3:10:26 16:15:59 0:00:19 17:53:18 1:37:19
441 Rafa García Sánchez Verónica Zaragoza Pérez Toni P ULTRATARATSMC3SPORTS EQUIPO DE 4 / MIXTO 2 19:11:05 0:00 2:34:39 2:34:39 2:34:53 0:00:14 4:25:22 1:50:29 4:25:56 0:00:34 7:26:08 3:00:12 7:26:27 0:00:19 9:25:38 1:59:11 9:25:49 0:00:11 11:29:20 2:03:31 11:29:32 0:00:12 13:47:05 2:17:33 13:47:15 0:00:10 17:06:51 3:19:36 17:06:54 0:00:03 19:11:05 2:04:11
423 Sergi Carrelero Camp Núria Hospital Ramón Antonio VA PER TU EVA! GTT EQUIPO DE 4 / MIXTO 3 21:10:52 0:00 2:49:50 2:49:50 2:50:14 0:00:24 5:05:26 2:15:12 5:05:43 0:00:17 8:43:03 3:37:20 8:43:11 0:00:08 10:30:31 1:47:20 10:31:19 0:00:48 12:49:55 2:18:36 12:50:17 0:00:22 15:35:28 2:45:11 15:36:04 0:00:36 19:19:31 3:43:27 19:19:36 0:00:05 21:10:52 1:51:16
430 Iván Pimentel Giráldez Yago Breijo Martinez Albert NORTHWEST ADVENTURE-GALITIMING.COM EQUIPO DE 4 / MIXTO 4 21:14:52 0:00 2:44:37 2:44:37 2:44:46 0:00:09 4:39:19 1:54:33 4:39:27 0:00:08 8:09:38 3:30:11 8:10:08 0:00:30 10:26:57 2:16:49 10:27:05 0:00:08 13:34:29 3:07:24 13:34:57 0:00:28 16:11:44 2:36:47 16:12:02 0:00:18 19:04:01 2:51:59 19:05:45 0:01:44 21:14:52 2:09:07
406 Dani Martin Pociello Moussa Balde Maite Urrutia Al ELS CLANDESTINS EQUIPO DE 4 / MIXTO 5 22:51:12 0:00 2:54:43 2:54:43 2:55:02 0:00:19 5:32:35 2:37:33 5:32:48 0:00:13 9:17:47 3:44:59 9:17:57 0:00:10 11:20:33 2:02:36 11:22:02 0:01:29 13:45:48 2:23:46 13:46:15 0:00:27 16:53:36 3:07:21 16:56:16 0:02:40 20:56:43 4:00:27 20:56:54 0:00:11 22:51:12 1:54:18
408 Quique Carnicero Rodriguez Sergi Acedo Ramonet Per TEAM MASNOU EQUIPO DE 4 / MIXTO 6 23:01:24 0:00 3:07:02 3:07:02 3:07:19 0:00:17 5:08:35 2:01:16 5:12:19 0:03:44 9:37:34 4:25:15 9:38:17 0:00:43 11:32:13 1:53:56 11:33:03 0:00:50 14:03:31 2:30:28 14:04:04 0:00:33 17:03:56 2:59:52 17:04:42 0:00:46 21:09:47 4:05:05 21:10:05 0:00:18 23:01:24 1:51:19
429 Javier Martinez Padilla Maria Luisa Ortiz Perez Ja C.A.VILADECANS B EQUIPO DE 4 / MIXTO 7 24:13:20 0:00 3:17:17 3:17:17 3:18:01 0:00:44 5:40:43 2:22:42 5:41:02 0:00:19 9:31:47 3:50:45 9:32:14 0:00:27 11:39:23 2:07:09 11:39:50 0:00:27 14:33:30 2:53:40 14:34:30 0:01:00 17:50:41 3:16:11 17:52:05 0:01:24 22:00:12 4:08:07 22:00:15 0:00:03 24:13:20 2:13:05
410 Gemma Hornero Ocaña Rafael Lopez Castro Manuel Fue CON 2 BIDONES TEAM EQUIPO DE 4 / MIXTO 8 24:19:27 0:00 3:24:03 3:24:03 3:24:22 0:00:19 6:01:52 2:37:30 6:01:59 0:00:07 10:08:34 4:06:35 10:08:53 0:00:19 12:07:53 1:59:00 12:08:05 0:00:12 15:27:46 3:19:41 15:28:19 0:00:33 17:58:08 2:29:49 17:58:48 0:00:40 22:19:03 4:20:15 22:19:09 0:00:06 24:19:27 2:00:18
412 Cesar Garra Soria David Quintero Funes Joaquim Abe DEL BAIX EQUIPO DE 4 / MIXTO 9 24:19:33 0:00 3:24:09 3:24:09 3:24:34 0:00:25 6:01:57 2:37:23 6:02:11 0:00:14 10:08:29 4:06:18 10:08:45 0:00:16 12:07:56 1:59:11 12:08:23 0:00:27 15:27:50 3:19:27 15:28:26 0:00:36 17:59:31 2:31:05 17:59:42 0:00:11 22:19:08 4:19:26 22:19:11 0:00:03 24:19:33 2:00:22
411 Enric Latorre Nieto Antonio Parra Mora Maria Jose CASIO TEAM POTABLAVES EQUIPO DE 4 / MIXTO 10 24:19:40 0:00 3:24:06 3:24:06 3:24:23 0:00:17 6:01:56 2:37:33 6:02:09 0:00:13 10:08:31 4:06:22 10:09:03 0:00:32 12:08:04 1:59:01 12:08:21 0:00:17 15:27:45 3:19:24 15:28:17 0:00:32 17:58:12 2:29:55 17:58:45 0:00:33 22:18:56 4:20:11 22:19:15 0:00:19 24:19:40 2:00:25
428 Carlos Sobrino Jimenez Yolanda Manzanera Facerias C.A.VILADECANS A EQUIPO DE 4 / MIXTO 11 26:14:38 2:01:09 0:00 3:17:52 5:40:33 2:22:41 5:40:43 0:00:10 9:31:43 3:51:00 9:32:01 0:00:18 11:39:19 2:07:18 11:39:43 0:00:24 14:33:36 2:53:53 14:34:13 0:00:37 17:50:28 3:16:15 17:52:02 0:01:34 22:00:25 4:08:23 22:01:22 0:00:57 24:13:29 2:12:07
426 Nuria Aquilué Pérez Alex Gómez Maynou Judit Bayo C PERSAS TEAM EQUIPO DE 4 / MIXTO 12 26:31:33 0:00 3:09:22 3:09:22 3:09:41 0:00:19 5:32:06 2:22:25 5:32:31 0:00:25 9:56:46 4:24:15 9:57:09 0:00:23 12:36:42 2:39:33 12:37:06 0:00:24 15:39:03 3:01:57 15:39:33 0:00:30 19:42:47 4:03:14 19:43:51 0:01:04 23:34:43 3:50:52 23:34:56 0:00:13 26:31:33 2:56:37
414 Jordi Grau Roma Lluís Ponsa Sanz Jaume Ponsa Garci CORREDORS DEL SOT EQUIPO DE 4 / MIXTO 13 26:47:35 0:00 3:27:52 3:27:52 3:28:17 0:00:25 6:08:49 2:40:32 11:01:50 11:02:28 0:00:38 13:27:40 2:25:12 13:28:13 0:00:33 16:20:52 2:52:39 16:21:15 0:00:23 20:04:04 3:42:49 20:05:22 0:01:18 24:07:22 4:02:00 24:07:45 0:00:23 26:47:35 2:39:50
431 Olga Sierra Bernat Marta Feixas Torra Marta Garcia TEAM NUTRILAND EQUIPO DE 4 / MIXTO 14 26:59:27 0:00 3:40:35 3:40:35 3:41:42 0:01:07 6:39:03 2:57:21 6:39:38 0:00:35 11:04:35 4:24:57 11:05:14 0:00:39 13:22:38 2:17:24 13:23:31 0:00:53 16:52:39 3:29:08 16:53:51 0:01:12 20:15:00 3:21:09 20:17:01 0:02:01 24:40:43 4:23:42 24:40:58 0:00:15 26:59:27 2:18:29
407 David Torres Ortega David Tena Codina Toni Garcia ESCOLA DE TRAIL LAIA DIEZ EQUIPO DE 4 / MIXTO 15 27:03:56 0:00 3:27:51 3:27:51 3:28:32 0:00:41 6:07:43 2:39:11 6:08:05 0:00:22 10:49:18 4:41:13 10:49:40 0:00:22 13:04:38 2:14:58 13:07:30 0:02:52 16:12:27 3:04:57 16:13:09 0:00:42 19:49:23 3:36:14 19:50:40 0:01:17 24:46:15 4:55:35 24:46:31 0:00:16 27:03:56 2:17:25
439 Sílvia Vidal Xevi de Sardi Garassa Jordi Tarridas VESKEVINC MAD TEAM EQUIPO DE 4 / MIXTO 16 27:05:50 0:00 3:53:04 3:53:04 3:54:17 0:01:13 6:26:44 2:32:27 6:27:02 0:00:18 11:10:53 4:43:51 11:11:13 0:00:20 13:15:00 2:03:47 13:15:21 0:00:21 16:32:32 3:17:11 16:33:36 0:01:04 20:35:08 4:01:32 20:35:42 0:00:34 25:04:46 4:29:04 25:04:58 0:00:12 27:05:50 2:00:52
432 Javier Mostacero David Miranda Rodríguez Albina Sa VA PER TU EVA / GTT EQUIPO DE 4 / MIXTO 17 28:35:08 0:00 4:00:26 4:00:26 4:00:46 0:00:20 6:40:32 2:39:46 6:40:44 0:00:12 10:53:08 4:12:24 10:53:29 0:00:21 13:28:03 2:34:34 13:28:23 0:00:20 16:56:28 3:28:05 16:58:16 0:01:48 20:53:08 3:54:52 20:53:28 0:00:20 26:05:58 5:12:30 26:06:12 0:00:14 28:35:08 2:28:56
422 Arantxa Garcia Morte Abel Encinas Gimeno Christian D LUSERS EQUIPO DE 4 / MIXTO 18 28:49:10 0:00 3:50:00 3:50:00 3:51:03 0:01:03 6:51:30 3:00:27 6:52:20 0:00:50 11:23:25 4:31:05 11:23:56 0:00:31 13:36:32 2:12:36 13:37:18 0:00:46 17:30:11 3:52:53 17:32:37 0:02:26 21:11:59 3:39:22 21:16:01 0:04:02 26:00:52 4:44:51 26:01:47 0:00:55 28:49:10 2:47:23
419 Jordi Pelay Guinjoan Cesar Romeu Perez Guillem Bas CNG LES AGUDES EQUIPO DE 4 / MIXTO 19 29:30:30 0:00 29:30:30
417 Sergio de Juan Laia Cot Amezcua David Mayorgas Gar CNG EL SUI EQUIPO DE 4 / MIXTO 20 30:09:49 0:00 3:38:30 3:38:30 3:38:58 0:00:28 6:20:05 2:41:07 6:20:58 0:00:53 11:55:41 5:34:43 11:57:16 0:01:35 14:23:45 2:26:29 14:25:00 0:01:15 17:30:04 3:05:04 17:32:09 0:02:05 22:15:03 4:42:54 22:39:13 0:24:10 27:47:03 5:07:50 27:47:28 0:00:25 30:09:49 2:22:21
445 David Vicente Panadero Vanessa Pérez Martínez Migu NEW CHALLENGES EQUIPO DE 4 / MIXTO dnf 0:00 3:44:49 3:44:49 3:45:17 0:00:28 5:53:55 2:08:38 5:54:16 0:00:21 9:27:26 3:33:10 9:27:42 0:00:16 11:22:53 1:55:11 11:23:05 0:00:12 26:54:02
409 Marije de Ruiter Sascha Thienemann López Silvia Pe COR JUMIT@’S TEAM EQUIPO DE 4 / MIXTO dnf 0:00 4:18:37 4:18:37 4:18:48 0:00:11 6:36:06 2:17:18 6:36:30 0:00:24 11:25:10 4:48:40 11:25:31 0:00:21 14:05:10 2:39:39